ALP Harita Kadastro Mühendislik

BizKimiz?

ALP Harita Kadastro Mühendislik, tecrübe ve teknolojiyi eş zamanlı kullanmayı amaç edinen bakış açımız ve sürdürülebilir büyüme politikamızla sektörümüzde öncü, kalitede lider firma olma yolunda büyük adımlar atarak ilerliyoruz.

Güçlü ve deneyimli kadromuz, son teknolojilerle donatılmış ekipmanlarımız ve yüksek kalite standardını baz alan çalışmalarımızla sektörümüzün aranan yüklenici ve partner kurumlarından biri olarak, gençliğin getirdiği dinamizm ile yılların kazandırdığı iş tecrübesini bir araya getiren anlayışımızla, mühendislik problemlerinin çözüm merkezi olarak anılmanın sorumluluğunu taşıyor ve bundan mutluluk duyuyoruz.

Tüm bunların yanı sıra, meslek etiğini ve mesleki gelişimi de ilke ediniyor, bilimsel faaliyetlerimizle sosyal gelişime değer katmayı sürdürüyoruz.

inşaat-2-(1)

NASIL?

unnamed

Üstün Hizmetlerimiz

Kalitesini Dünya standartları seviyesine çıkaran ALP Harita hizmetleri burada!

HİZMETLERİMİZ

Nasıl Yapıyoruz?

Çözüm ortaklıkları ile ileriye dönük yatırımlar yapmak, iş gücünü ve hizmet kapasitesini büyütmek, teknolojik ve çağdaş çözümlerle sektördeki öncü duruşunu korumayı kendisine vizyon edinmiştir.

Yüksek kalite uygun maliyet ile müşterilerimizin ihtiyacına uygunluk sağlayan hizmetleri sağlamayı kendimize görev olarak biliriz. Bunu sağlayabilmek için uzman bir kadro ve arkasında bulunan değerlerimizle hedefe kitlenmiş ve güçlü bir irade ile yolsuzlukla mücadele eden, insan haklarını korumak ve çalışma standartlarını yüksek tutarak çevre ile barış halinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.